BiH - Belgija
FTV

22.10.2006.

Pretuceni u Travniku!!!

Radnicki iz Lukavca je u toku 11.kola prve lige FBiH gostovao u Travniku i porazen je minimalnim rezultatom 1:0.U prvom poluvremenu briljirao je golman Sabanovic sa nekoliko odlicnih intervencija.U drugom poluvremenu imali smo i mi svoje prilike iz kontri pa je tako u 67 min Aljukic sam izasao pred golmana ali se spetljao i ta prilika je otisla u nepovrat.Kako je utakmica primicala kraju sve smo se uspjesnije branili no sudije produzuju 5 minuta utakmicu i u 94 minuti dobijamo gol iz slobodnog udarca sa nekih sedamnaest metara.Golman ovaj put nije nista mogao.I sudija odma svira kraj susreta.I moramo jos nesto istaci da je u toku utakmice izbila nekoliko puta tuca.Jednom prilikom nas igrac je oboren od strane domacih igraca i sutan je nogama sudiji ispred nosa.To je dokaz kako nam je kvalitetna liga.